KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15741019
nr 1574 1019
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Lots. Signerad. Bildmått: 17,6x11,8 ca, yttermått inklusive ram: 45x37
Utrop:
6.000 kr
Såld:
7.200 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 19:24:33
5.000 kr
5.200 kr
5.400 kr
5.800 kr
6.600 kr
6.200 kr
6.400 kr (Budbetjänt)
6
7.000 kr
- Klassiska
30 okt
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn